OFERTA - Masaż

Masaż – specjalizujemy się w masażu o działaniu leczniczym, profilaktycznym i relaksacyjnym.

masaż klasyczny leczniczy – ma właściwości leczniczo-relaksacyjne i pobudzające. Oparty jest na technikach manualnych: głaskaniu, ugniataniu i rozcieraniu. Rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy. Stosowano go już w starożytności. Obecnie jest określany przez medycynę jako pomocnicza metoda fizjoterapii w przypadku wielu chorób - dotykających zarówno ciało, jak i psychikę.

masaż segmentarny - w pewnych przypadkach masaż klasyczny, który stanowi podstawę dla masażu segmentarnego może być niewystarczającą formą leczenia, wówczas zalecane jest zastosowanie masażu segmentarnego. Wskazaniami do takiego masażu są: choroby narządów wewnętrznych, zaburzenia układu krążenia,niektóre choroby kręgosłupa i bóle stawów, urazy, np. złamania, pęknięcia, niektóre zaburzenia układu nerwowego.

drenaż limfatyczny - to profesjonalny masaż stymulujący przepływ płynów. Niewłaściwy przepływ limfy jest przyczyną powstania obrzęków i zmian skórnych. Drenaż limfatyczny umożliwia zastopowanie rozwoju celluitu, wspomaga odchudzanie, sprawia, że skóra staje się jędrna.

masaż relaksacyjny - leczy obolałe i napięte mięśnie, jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i ducha. Pozwala w pełni się odprężyć, zapomnieć o kłopotach i nabrać energii potrzebnej do codziennego funkcjonowania. Masować można twarz, stopy, kark lub całe ciało.

masaż odchudzający/antycelluitowy - mają na celu przywrócenie jędrności i sprężystości skóry oraz wspomaganie procesu odchudzania. Dzięki nim następuje oczyszczanie organizmu z toksyn, zmniejszenie cellulitu.

masaż bańką – to masaż relaksacyjny, wspomagający odchudzanie o działaniu przeciwdziałającym powstawaniu celluitu. Masaż bańką chińską łagodzi ból, poprawia ukrwienie, zmniejsza obrzęki limfatyczne. Polecany jest dla osób skarżących się na dolegliwości układu oddechowego, nadciśnienie tętnicze, niewydolność serca i bóle stawów.

masaż shiatsu – zwany akupresurą bez igły, wywodzi się ze starożytnych Chin i jest bardzo popularny w Japoni. Polecany jest na bóle kręgosłupa, bóle głowy i migreny, urazy kręgosłupa szyjnego, sztywność karku, ból stawów. Pobudza układ krążenia, układ limfatyczny i układy hormonalne.

Ponadto wykonujemy: