OFERTA - Kosmetyki

Sesderma - innowacyjne i skuteczne kosmetyki do twarzy i ciała. Dostosowane do każdego typu skóry, dzięki zastosowaniu dermatologii całościowej. To przede wszytskim kosmetyki pielęgnacyjne przeznaczone do skór problemtycznych, np. skóry z trądzikiem pospolitym i różowatym, z atopowym zapaleniem skóry, skóry z przebarwieniami. Ta hiszpańska marka od początku istnienia stawia na innowacyjność.

Do użytku profesjonalnego przeznaczone są produkty marki Mediderma. Mediderma jest pierwszą firmą na świecie, która prawie trzy dekady temu wprowadziła kompletną linię peelingów chemicznych (Glicopeel, Melaspeel) na profesjonalny rynek medyczny. Dzisiaj produkty Medidermy są uznawane za najskuteczniejsze i odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry, płci, wieku i schorzeń. Skuteczność produktów Mediderma oraz protokoły zabiegów są poparte szeroko zakrojonymi badaniami klinicznymi oraz współpracą z wiodącymi specjalistami z całego świata.

Woski Lycon - komponowane z najwyższej jakości żywic naturalnych, wosku pszczelego z zastosowaniem pobudzającej zmysły aromaterapii, zapeniają doskonałe rezultaty bezbolesnie usuwając włoski nawet o długości 1mm. Olejek wykorzystywany do produkcji tworzy barierę i warstwę ochronną pomiędzy woskiem i skórą. Wosk odkleja się bardzo delikatnie i ból podczas usuwania włosków jest prawie niewyczuwalny. Cienka warstwa wosku nakładana jest pod włos, dzięki czemu jest on skuteczny nawet przy bardzo krótkich włosach.

Davines - stworzone z najlepszych naturalnych składników produkty do pięlęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. Davines powstała w 1983 roku w malowniczej Parmie we Włoszech jako rodzinna firma. Początkowo przedsiębiorstwo produkowało wysokiej klasy kosmetyki dla producentów znanych marek. Po dziesięciu latach zbierania doświadczenia firma postanowiła stworzyć i wypromować własną markę - Davines. Od samego startu postawiono na jakość i przyjazność środowisku poprzez użycie tylko naturalnych składników. Cechą charakterystyczną marki jest prostota i gracja, która podkreślają skromne, lecz eleganckie opakowania produktów. Obecnie Davines jest znany w sześćdziesięciu krajach.

W naszym salonie oferujemy sprzedaż kosmetyków Sesderma oraz Davines